Rüzgar Kesiciler, cam rüzgar kesici, Açık hava toplantıları, konserler, kokteyller, havuz başı partileri, nargile kafe mekanları, bina girişleri, stadyum çevreleri hastahane bahçeleri, alışveriş merkezleri otopark açıklıkları gibi bir çok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Rüzgar rahatsız edici olabilir. Bir de açık havada bir şeyler yiyorsanız rüzgar ilk probleminiz olacaktır. Kimse yemek yerken peçetelerin uçması istemez. Rüzgar kesiciler şeffaf olmalı ki manzarada kesitiye uğramasın. Cam her alanda kullanıldığı gibi rüzgara karşı koruma olarakta kullanılır. Rüzgarın geliş yünü, rüzgarın hızı, yüzeye etkisi ve ne kadar süre ile devam ettiği önemlidir. Cam rüzgar kesici burada size çözüm getirir. Rüzgarı engellemek ve konfordan ödün vermeden mazarayı seyretmeye devam etmek için profesyonel bir uygulama olan EGBT ürünlerimizi incelemeyebilirsiniz. Rüzgar kesici cam kalınlıkları 10mm den başlayarak 33mm kadar uygulandığı mekanlar vardır. Havuz etrafıda olabilir stadyum seyir alanıda olabilir. Veya bir gökdelenin en üst katında açık restauran da olabilir. Bu bölgelerde rüzgar ile mücadele etmenin en şefaf yolu cam kullanmaktır.

  • Sistem 2 , 3 veya 4 camlı olabilmektedir.
  • Tüm bağlantı elemanları A304 kalite paslanmaz çeliktir.
  • Alüminyum alışımı 6063 kalitesindedir.
  • İstenirse Motor üzerine konup, boş alanlarda Separatör olarak kullanılmaktadır.
  • Alüminyum profilleri istenilen RAL renginde boyanabilmektedir.
  • Ece Yapı Güvencesi İle Tam 10 Yıl Garanti

 

Gıda sektöründe hizmet veren kafeler ve restoranlar, rüzgarın neden olduğu toz konusunda titizdir. Dışarıdan gelen sert rüzgar, bahçede yemek yiyen veya kahve içen müşteriyi rahatsız eder. Fırtınalı durumlarda bahçe keyfinin devam etmesini sağlar. Hareketli cam, şiddetli rüzgarda ve fırtınada tamamen kapanabilir. Fırtına geçtikten sonra camı istediğiniz kadar indirebilirsiniz. Oturma seviyesine kadar olan bölüm sabit olduğu için, aynı zamanda bahçe duvarı görevi görür. Bu nedenle rüzgar kırıcı tercih edilmektedir.

Rüzgar Kesici Rüzgar Kesici Sistemleri Rüzgar Kesici Fiyatları Rüzgar Kesici Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir