Kış Bahçesi Sistemleri

Kış Bahçesi 16. yy da Avrupalıların Sanatsal  ve Estetik Kış Bahçesi o dönemlerde farklı dizayn kabiliyetleri olmadığı için genellikle geniş pencereli taş duvarlı mekanlar olarak inşa edilmekteydi. 19. yy ın başlarında Modern Kış Bahçesi Dizaynları bugünkü şeklini almaya başlamış ve yapısında ağırlıklı olarak cam kullanılmaya başlanmıştır. Günümüz de Avrupa ve Amerika ülkelerinde binlerce Kış Bahçesi inşa edilmiş ve trendi Türkiye’de de çok popüler olmaya başlamıştır.

Yuvamızın her hangi bir köşesine kış bahçesi yaptırmak sizlere artı bir yaşam alanı kazandırmaktadır. Kış Bahçelerimiz; Salon, Yemek Odasında, Oturma Odasında, Yatak Odasında, Mutfakta, Hobi Odasında, Oyun Odasında, Spor Odasında alternatif kaliteli yaşam alanları oluşturulabilir.

Kış bahçelerinin genel olarak bir tanımı yapılmak istendiğinde, bahçe ve yeşil hissini soğuk mevsimlerde de yaşayabilmek amacı ile çeşitli tarzlarda, değişik malzemeler ile yapılan cam evler olarak tanımlanabilir. Ahşap , Alüminyum , Plastik , Demir , Çelik Kış Bahçesi veya günümüz uygulamalarındaki gibi farklı mataryellerden oluşan Modern Kış Bahçesi genellikle Limonluk, Sera, Veranda, , Winter Garden gibi isimlerle adlandırılmaktadır.  diğer yapılardan en büyük farkı ısıtma ve soğutma tesisatına sahip olmaları ve içinde dinlenme amacı ile zaman geçirilebilmesidir.

Ece Yapı  olarak ürettiğimiz Kış Bahçe Maliyetleri sanıldığının aksine beklenmedik derecede düşüktür. Sizin ödediğiniz Kış bahçemizin fiyatı ile karşılığında aldığınız arasındaki ilişki çok önemlidir.Kış bahçelerimizin kullanırken sağladığı avantajlar haricinde yapınıza kattığı değer, ödediğinizden kat kat daha fazladır. Kış Bahçemiz Fiyatlarına etki eden unsurlar uygulanacak  Çatı sistemi ve etrafında kullanılacak Modüllerinin açılım tipleri Kış Bahçe maliyetlerine direk etki eden en önemli unsurlardır. Bunların dışında Kış Bahçesi Çatı Süsleri, Kış Bahçe Emniyet Aksesuarları, Camları ile ısı ve güneş kontrol üniteleri gibi alternatifler maliyeti etkileyen diğer unsurlardır.

Ece Kış Bahçelerinin Bazı Avantajları

  • Tüm yıl boyunca yaşamak amacıyla veya ticari amaçla kullanılabilir
  • Kolon ve kirişlerdeki içe çekilmiş contalar sayesinde hızlı montaj
  • “Oturma Bahçeleri Meslek Birliği”nin kriterleri ile uyumludur
  • Terleme yapmayan köşe dönüş çözümleri
  • Önceden imal edilmiş yapı setleri; delikler, açıklıklar ve dış kesitleri fabrikada açılmıştır
  • Ece Giyotin Cam Sistemleri Güvencesi İle Tam 10 Yıl Garanti

 

Kış Bahçesi Kış Bahçesi Modelleri Kış Bahçesi Fiyatları Kış Bahçesi İstanbul

Kış Bahçesi” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir