Güneşi kırma ve ısı kayıplarında etkili olabilmek için UV ışınlarını %60 seviyede filtre edebilen özellikte cam seçenekleri uygulanabilmektedir. Tam olarak güneş kontrolü sağlamak için sistem içerisine yatay olarak çalışabilen çatı içinden veya dıştan motorlu tente sistemleri ilave edilmektedir. Bu sayede mekana güneşli havalarda % 100 sorunsuz olarak kullanabilme özelliği kazandırılmaktadır. Su tahliye sistemi standart olarak bulunmaktadır. Açılır cam çatı sistemleri kullanımı son derece kolay, yürüyen cam çatı özelliğinde güvenli sistemlerdir. Olumsuz hava şartlarında dahi kullanılabilen dış mekanlar yaratmaktadır.

Genelde restorant, cafe, teras, çatı, havuz, kış bahçesi ve sigara içilen alanlar da kullanılmaktadır. Sistemlerimizde kullandığımız bütün ürünler tamamen kendi üretimimizdir. İstenen boyut ve ölçüde giyotin cam ve cam çatı sistemi üretebilmekteyiz. Ürünümüzü kullanmak istediğiniz mekanda ölçü aldırmak ve fiyat teklifi istemek için bize ulaşabilirsiniz.

  • Tercih edilen Ral kod rengine göre elektrostatik fırın boyalı profiller
  • Taşıyıcı iskelet olarak Alüminyum veya Çelik demir Profil Sistemi
  • Temperli ve lamine özellikli Emniyet camlarıdır, tehlike teşkil etmez.
  • Paslanmaz Aksesuar ve parçalar
  • Su tahliye gizli dere oluk sistemi
  • Berrak Cam Güvencesi İle Tam 10 Yıl Garanti

 

 

Açılır Kapanır Cam Çatı Açılır Kapanır Cam Çatı Sistemleri Açılır Kapanır Cam Tavan Açılır Cam Çatı Açılır Cam Çatı Sistemleri Açılır Kapanır Cam Sistemleri Açılır Kapanır Cam Nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir